Ankara Atiker Lpg, Ankara Atiker Usta Tavsiye, Ankara Atiker Yedek Parça, Ankara Atiker Lpg Montajı, Ankara Atiker Gaz Ayarı, Ankara Atiker Fiyatları, Ankara Akiker Servis
  • Sıralı sistem lpg dönüşüm cihazları imalatçılarının bu sektörde gelmiş olduğu en son teknoloji noktasıdır.
  • Sıralı sistem kendi başına komple orjinal bir yakıt sistemidir.
  • Yeni jenerasyon elektronik enjeksiyonlu tüm araçlarda uygulanan bu sistem tamamen bilgisayar kontrollü olup diğer dönüşüm sistemleri ile her yönü ile farklıdır.
  • Sıralı sistem lpg dönüşüm ekipmanları arasında ecu adı verilen sisteme özel elektronik kontrol ünitesi ve buna bağlı olarak çalışan motorunuzun her bir silindiri için ayrı ayrı gaz enjektörleri mevcuttur. Bu enjektörler sıralı sistemin en büyük özelliğidir. Benzinli sistemde enjektörlü olan aracınız gazlı sistemdede enjektörlü çalışmaktadır.
  • Lpg tankında sıvı fazda bulunan yakıt ilk aşamada bir emniyet ve filitre elemanı olan gaz kesiciye gelerek filitre edilir, buradan çıkan lpg gazı voparizatör (beyin)’ den geçerek gaz fazına ulaşır ve ikinci bir filitrede filitre edildikten sonra gaz enjektör kütüğüne girerek her bir enjektöre ecu tarafından belirlenen miktarda gaz pulvarize eder.
  • Emme manifoltlarının yanma odalarına en yakın yerlerinden nozullar ile enjekte edilenn lpg gazı maksimum verimde yanma odasında yanar ve neredeyse benzinli sistemin performansına ulaşılır.
  • Sistem, motor benzin ile çalışırken sağladığı çalışma disiplinini ve düzenini ecu sayesinde lpg?de de yakalamaktadır.
  • Sonuca bakıldığında böyle bir performansta %50 ila %60 arasında maddi tasarruf sağlamaktayız.
  • Bilinçli bir işçilikle , orjinal ekipmanlar ile yapılacak olan bir sıralı sistem lpg dönüşümünün aracınıza hiç bir yan etkisi olmayacağı gibi aracınız yeni ve problemsiz ikinci bir yakıt sistemine sahip olacaktır.

Sıralı sistem lpg, Ankara Lpg, Lpg Ankara, Ankara Lpg Montaj, Ankara Lpg Montaj Fiyatları, Ankara Lpg Tavsiye, Ankara Atiker Lpg, Ankara Landirenzo Lpg, Ankara Brc Lpg, Ankara Prins Lpg, Ankarada En İyi Lpg Ustası, Ankara Lpg Ustası Tavsiye, Ankara Lpg Prins, Ankara Lpg Ostim, Ankara Lpg Yedek Parça, Ankara Lpg Montaj Fiyatları 2020, Atiker Ankara Tavsiye, Ankarada En İyi Atiker Lpg Ustası, Ankara Lpg Montaj, Ankara Lpg Dönüşüm