Ankara Landirenzo, Ankara Landirenzo Fiyatları, Ankara Landirenzo Lpg Fiyatı, Ankara Landirenzo Lpg Fiyatları 2020, Ankara Landirenzo Lpg Fiyat 2019, Landirenzo Ankara

Ankara Landirenzo LPG Sistem Mühendislik, Ankara LPG Dönüşüm firması olarak müşterilerimize kaliteli LPG Markalarının montajını yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimize Ankara En İyi LPG Ustası ve Ankara LPG Tavsiye üzerine bize gelen müşterilerimizden firmamızı sorabilirsiniz.

Landirenzo otogaz sistemleri; Euro V Motorlara tam uyumlu ürünü OBDII ile hem max yakıt tasarrufu hem performans arayan araç sahiplerinin ilk tercihi olmuştur. Motor sigortası sistemi ile garantili araçlara da lpg dönüşümünün önünü açan Landirenzo kalite ve performans arayan otogaz kullanıcılarının ilk tercihi olmuştur.

Yeni OBD II akıllı kitler, geliştirilmiş ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) beynin kendi ayarını kendisi yapması sayesinde daha az yakıt ve benzinle aynı performans elde edilebiliyor.Özellikle yakıt tasarrufu konusunda çok başarılı bir sistemdir.

Ayrıca arıza lambası yanma ihtimali yüksek araçlarda bu problemide ortadan kaldırıyor.

Landirenzo Ar-Ge departmanının son teknoloji ile tüm araçlarda test ettiği Landirenzo OBDII akıllı kitlerde Landirenzo ya özel hızlı enjektörler kullanılması ve bu hızı destekleyen bir yazılıma sahip olması nedeniyle EURO V motorlarda mükemmel uyum sağlamaktadır.Bu sayede motor içi ısısı artmamakta ve Euro v motorlarda mükemmel performans sergilemektedir.OBDII kitleri otogaz hakkındaki tüm fikirlerinizi değiştirecek.

EASY FAST SIRALI KİT

Easy Fast Landirenzo’nun üretmiş olduğu en son sistemdir. Easy Fast, modern dizel motorlarda kullanılan COMMON RAİL yakıt püskürtme sistemlerinin LPG’ye uyarlanmış hali olup, LPG dönüşümünde gelinen en son noktadır. Sıralı sistemin diğer LPG dönüşüm sistemlerine göre farkı, benzinli araçlarda bulunan ECU ( Elektronik Kontrol Ünitesi ), benzeri bir ECU beyin tarafından kontrol edilmesidir. ECU beyin her bir enjektörün her bir silindire gönderilecek olan gaz miktarını ve zamanını hesaplayarak gazın silindirlere püskürtülmesini sağlar.

Ayrıca bu sistemde eski tip sistemlerde kullanılan ve motorun hava girişine engel olan mikser kullanılmaz. 3 silindirden 8 silindirli turbo araçlara kadar kitlerimiz mevcuttur

Sıralı Sistemin Avantajları

• ECU beyin tarafından kumanda edilen enjektör kütüğü silindir çalıştıkça gaz püskürttüğü için yakıt tasarrufu % 55’e kadar çıkabilmektedir.
• Sisteme ihtiyaca göre aynı miktarda yakıt gönderildiği için aracın çekişinde, rölantisinde hiç bir düşme yaşanmamaktadır.
• Emme manifoltunda patlatma meydana gelmez.
• Benzinle çalışırken mikserin neden olduğu performans kaybı yaşanmamaktadır.
• Gaz enjektörleri her silindir için emme sübaplarının yakınına monte edildiğinden ve püskürtme emme valfinin açık olduğu bir sırada hassasiyetle gerçekleştirildiğinden enjeksiyon sistemlerinde görülen patlatma “back fire” riski hiçbir zaman oluşmamaktadır.
• Landirenzo SMART SİSTEM

Sorunsuz bir kullanım ve ekonomik bir montaj arayan araç sahiplerinin ilk tercihi Landirenzo smart otogaz sistemi.

• LPG de çalışmayı benzinle çalışmadan ayırt edemezsiniz. Performansı çok iyidir.
• Ortalama %40’ın üzerinde yakıt tasarrufu sağlar.
• Araç direkt olarak benzinde çalışır ve 28 derece ısıdan sonra otomatik olarak gaza geçiş yapar.
• Aracınızdaki patlatma veya tekleme gibi problemler olmaz.
• Sıralı sistemlerdeki kontrol ünitesi aracın kontrol ünitesinden bağımsız olduğu için araçtaki kontrol ünitesine zarar vermez.
• El ile benzine anında geçiş mümkündür.

Sistem Mühendislik olarak; Ankara Landirenzo, Ankara Landirenzo Fiyatları, Ankara Landirenzo Lpg Fiyatı, Ankara Landirenzo Lpg Fiyatları 2020, Ankara Landirenzo Lpg Fiyat 2019, Landirenzo Ankara da hizmet veriyoruz.